PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU

Szanowni Państwo,

wypełniając PIT z rozliczeniem za ubiegły rok, będą Państwo mogli kolejny raz podjąć decyzję o przeznaczeniu 1% swojego podatku dochodowego.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spośród wielu organizacji wybiorą Państwo właśnie Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście.

SNRO jest organizacją pożytku publicznego zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000106099.

Nasze Stowarzyszenie upowszechnia ideę nowoczesnej oświaty, łączącej harmonijnie edukację i wychowanie. Prowadzimy Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka oraz Przedszkole Niepubliczne im. Janusza Korczaka.

Obydwie placówki finansowane na zasadzie non profit. Dzieci uczęszczające do nich otrzymują wszechstronne wykształcenie oraz przyswajają wartości istotne dla kształtowania rozwoju osobowego i społecznego.

Fundusze zgromadzone z tytułu 1% podatku dochodowego przeznaczamy corocznie na dofinansowanie zajęć edukacyjnych oraz na doposażanie placówek, prowadzonych przez SNRO.

Wybierając nasze Stowarzyszenie, dadzą Państwo świadectwo akceptacji naszych celów i zaufania do naszej działalności.

Z góry dziękując za dar serca, łączymy wyrazy szacunku

Prezes Jerzy Jakowicz oraz zarząd SNRO